Mazurek starší na hrane zákona

Autor: Gabriela Mezeiová | 2.5.2017 o 8:15 | (upravené 2.5.2017 o 9:23) Karma článku: 11,00 | Prečítané:  10551x

To otrepané jablko nepadajúce ďaleko od stromu platí evidentne aj v prípade rodiny Mazurekovcov. Poďme sa pozrieť na niektoré seniorove momenty, ktoré môžu veľa napovedať o tom, že poslanec Miňo je v tom celom tak trocha „nevinne“

Milan Mazurek starší v nedeľu reagoval na článok Plusky (obvinenie jeho syna vyšetrovateľom NAKA z extrémizmu) nasledujúcim statusom na Facebooku:

 

 

 

 

Poďme sa pokúsiť si tento text laicky rozobrať a pochopiť tak, o čo poslancovmu otcovi vlastne ide.

  • Mazurek starší v texte jednoznačne zaútočil na vyšetrovateľa, čo je zrejmé minimálne použitím vulgarizmov na osobu vyšetrovateľa.
  • Mazurek starší ďalej obvinil vyšetrovateľa z brania úplatkov v prípade daného vyšetrovania, hoci nepriamo.
  • Mazurek starší v závere použitím známej metafory o varení vody konštatuje, že si buď praje alebo si je vedomý nastania nasledujúceho javu a to:
    • minimálne: vyšetrovateľa postihne trest, pričom nie je jasné v akej forme, intenzite a trvaní,
    • maximálne: vyšetrovateľ príde o život, pričom nie je vylúčená aj násilná, resp. brutálna forma jeho usmrtenia.
  • Mazurek starší na vystupňovanie intenzity textu doňho zaradil aj vyšetrovateľove deti, pričom je otázne, či ich vyšetrovateľ má, či o nich Mazurek starší vie, alebo len dúfa, že tie deti má. Varenie vody na každú sviňu sa teda z textu môže vzťahovať nielen na vyšetrovateľa.

Je prirodzené, že keď niekomu z blízkej rodiny hrozí väzenie (a je jedno či oprávnene), tak miera reakcie môže výrazne presahovať normy slušného správania. Milan Mazurek starší však svojou reakciou preukazuje, prečo vôbec jeho synovi väzenie hrozí. A hoci si to vypenený otec neuvedomuje, tak aj toto sú reakcie, ktoré jeho synovi nijako nepomôžu.

Na tejto adrese si môžete pozrieť, ako Mazurek starší komunikuje so svojimi nespokojnými zákazníkmi a utvoriť si predstavu o tom, v akom prostredí môže človek vyrastať a potom sa stať hrdým poslancom NR SR. Komu sa nechce klikať, tu je pár príkladov:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

V Dobšinej sa boja jedni druhých. Vražda ich naučila

Mladý Róm dobil miestneho futbalistu. V nedeľu prišli do Dobšinej priaznivci ĽSNS.


Už ste čítali?