Sulíkov holokaust pre študentov politológie

Autor: Gabriela Mezeiová | 22.2.2016 o 8:15 | Karma článku: 10,29 | Prečítané:  30008x

Richard Sulík má nenávisť, zlostnú aroganciu a slizkú bezohľadnosť v pote aj v krvi. Pri čoraz šialenejšom naháňaní posledných volebných hlasov je schopný zaútočiť na kohokoľvek, slovenských študentov nevynímajúc.

Richard Sulík je starý prefíkaný lišiak. Uvedomuje si, že profesia politika je na Slovensku extrémne nepopulárna. A čo potom taký politológ? Ako by sa len toto dalo využiť a ešte troška sa zapáčiť?

Richard Sulík sa zamyslel a na nedávnom stretnutí s občanmi v Trenčíne povedal toto: „Považujem za úplne zbytočné, aby štát platil štúdium politológie komukoľvek. Kto to chce silou-mocou vyštudovať, nech si to zaplatí!“ Tieto vety nie sú vytrhnuté z kontextu, napriek tomu, že video je mimoriadne trápne zostrihaná montáž (pri Sulíkovom strojenom „hovoríte mi z duše“ ma zimomriavky od hanby až zaboleli). Včera to napokon potvrdil aj na TA3.

Richard Sulík veľmi dobre vie, že za politickú situáciu na Slovensku nie sú zodpovední politológovia. Jednoducho preto, lebo až na mikroskopické výnimky tú politiku u nás netvoria a ani nikdy netvorili. V tomto okamihu považujem za vhodné si pripomenúť, kto tú politiku u nás v skutočnosti tvorí a kto v tom chce naďalej pokračovať:

  • odborník na kopírovacie stroje, schopný skopírovať a zverejňovať súkromné SMS,
  • nesolidárny a nevďačný východoeurópsky migrant, ktorého primárna politická agenda spočíva v rozsievaní nenávisti voči iným migrantom, keď už si lebedí na druhej strane barikády,
  • strategický rozvracač vlády, pre ktorého je jeho vlastný prospech vždy až na prvom mieste, 
  • Počiatkov finančný poradca, ktorý „precitol komu radí“, keď nastal ten správny okamih na politickú kariéru,
  • „liberál“, ktorý napríklad verejne hlása, že všetci ľudia na svete by nemali mať rovnaké práva,
  • servilný pritakávač ľudí z mafiánskych zoznamov, ktorým z najvyššej ústavnej pozície horlivo, ale zodpovedne reportuje všetko zo zákulisia politickej scény. Či už naklusaním k nim osobne domov, alebo ak treba aj nabúchaním SMSiek – proste ako sa naňho pískne.

Richard Sulík. S tvojou SaS som odmietla mať čokoľvek spoločné, pretože sa nestotožňujem s tvojimi pracovnými metódami, tvojimi pracovnými výsledkami a tvojimi cieľmi. Ty nie si liberál a nie si ani solidárny. Si len obyčajný fake, na ktorom zneužívaš Martina Poliačika ako logo liberálnosti svojej strany. Ty nemáš rád ľudí, nemáš rád slobodu a čo je úplne najhoršie: pre svoj vlastný úspech si schopný čohokoľvek. Svoje rozhodnutie neľutujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

V Dobšinej sa boja jedni druhých. Vražda ich naučila

Mladý Róm dobil miestneho futbalistu. V nedeľu prišli do Dobšinej priaznivci ĽSNS.


Už ste čítali?